Data-driven design - przyszłość projektowania budynków?
InnovationFuture

Data-driven design - przyszłość projektowania budynków?

Drugi dzień targów Smart City Expo 2021 rozpoczęliśmy od panelu konferencyjnego zatytułowanego “Smart buildings – Trend? Koncepcja? Czy konieczność?“. Krzysztof Łyżwa, CEO Baid Group, wygłosił prelekcję na temat projektowania i optymalizacji budynków na podstawie analiz danych pochodzących z modeli cyfrowych. Prelekcja połączona była z krótką prezentacją możliwości, jakie oferuje platforma Baid Pro dla biznesu.

Na panelu dyskusyjnym razem z przedstawicielami firm Promar, Orange Polska, Robert Bosch oraz reprezentantami Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa rozmawialiśmy o innowacjach w dziedzinie inteligentnych budynków.

Jesteśmy przekonani, że data-driven design jest przyszłością budownictwa, a inteligentne miasta nie powstaną bez fundamentu w postaci baz danych o budynkach. Popularyzacja idei projektowania opartego na danych jest jedną z misji firmy Baid Group.

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu i czekamy na następne okazje, podczas których będziemy mogli prezentować nasze rozwiązania. Do zobaczenia!

Krzysztof Łyżwa

Krzysztof Łyżwa

undefined min czytania
Przeczytaj także: